1

Tuan Anh Pham

Adwokat | Wspólnik

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z prawem migracyjnym oraz prawem karnym.

2

Michał Woźniak

Wspólnik

Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada rozległe doświadczenie w doradztwie prawnym i biznesowym, w tym na rzecz podmiotów prowadzących obrót towarami związanymi z ochroną zdrowia.

3

Jakub Makarewicz

Doradca podatkowy | Wspólnik

Doradca podatkowy oraz absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Podatkami zawodowo zajmuje się od 2007 roku. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z ulgami podatkowymi wspierającymi działalność innowacyjną oraz VAT.

Agata Bączkowska

Agata Bączkowska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej i korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach dotyczących prawa pracy.

MG BW (2)

Magdalena Granoszek-Szcząchor

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych prawem migracyjnym oraz windykacją należności.