1

Tuan Anh Pham

Adwokat | Wspólnik

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z prawem migracyjnym oraz prawem karnym.

2

Michał Woźniak

Wspólnik

Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada rozległe doświadczenie w doradztwie prawnym i biznesowym, w tym na rzecz podmiotów prowadzących obrót towarami związanymi z ochroną zdrowia.

3

Jakub Makarewicz

Doradca podatkowy | Wspólnik

Doradca podatkowy oraz absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Podatkami zawodowo zajmuje się od 2007 roku. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z ulgami podatkowymi wspierającymi działalność innowacyjną oraz VAT.

CKF_8196

Agata Bączkowska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej i korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach dotyczących prawa pracy.

CKF_280121_0002-740x1024

Magdalena Granoszek

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych prawem migracyjnym oraz windykacją należności.

MD BW

Martyna Dobkowska

Młodszy Prawnik

Studentka na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z legalizacją pobytu i pracy na terytorium RP.