1

Michał Wójtowicz

Adwokat | Wspólnik

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Adwokat specjalizujący się w obszarze prawa farmaceutycznego i medycznego. Zajmuje się także procesami przejęć i fuzji spółek kapitałowych i osobowych.

3

Jakub Makarewicz

Doradca podatkowy | Wspólnik

Doradca podatkowy oraz absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Podatkami zawodowo zajmuje się od 2007 roku. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z ulgami podatkowymi wspierającymi działalność innowacyjną oraz VAT.

2

Michał Woźniak

Wspólnik

Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada rozległe doświadczenie w doradztwie prawnym i biznesowym dla podmiotów farmaceutycznych m.in Aptek sieciowych, producentów leków i suplementów diety oraz hurtowni farmaceutycznych. Specjalista w zakresie reklamy Aptek, produktów farmaceutycznych i leków RX.

Jakub Ćwiek BW

Jakub Ćwiek

Adwokat | Wspólnik

Adwokat z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze finansowym. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych z obsługą inwestycji deweloperskich, prawa budowlanego, prawa nieruchomości, finansowania deweloperskiego oraz transakcji i zabezpieczeń bankowych.

MG BW (2)

Magdalena Granoszek-Szcząchor

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach związanych prawem migracyjnym oraz windykacją należności.